Genius GX Gila Gaming 8200 DPI – mysz komputerowa dla graczy

Przez -

Serdecznie witamy wszystkich Państwa na naszym pierwszym rozpakowaniu w portalu NowinkaIT.pl. Dziś mamy dla Państwa Genius GX Gila Gaming 8200 DPI. Mysz komputerowa Genius Gila stworzona została po to aby konkurować na rynku z najlepszymi producentami myszek komputerowych dla graczy. Mysz ta należy do serii GX-Gaming, do której należą najlepsze gamingowe produkty. Produkt został zakupiony w sklepie agito.pl, w cenie 215 złotych. Genius (dżinius) Gila (wymawiane Hee-la). Produkty Genius nazywane są po jadowitych zwierzętach, oraz po łacińskich naukowych nazwach związanych z skorpionami tj. imperator.

Więcej na ten temat: http://www.legitreviews.com/genius-gila-gx-series-gaming-mouse-review_2162#b87Dp3bmvMeZ7YYR.99

Przesyłka ze sklepu agito.pl - mysz komputerowa genius

Wygląd:

Wygląd myszki komputerowej Genius GX Gilla Gaming

Boczny wygląd myszki

Miejsce na dodatkowe odważniki w myszce Genius GX Gila

Nasze zdjęcia:

http://img692.imageshack.us/img692/2664/yzvh.jpg

http://img812.imageshack.us/img812/5845/xkap.jpg

http://img513.imageshack.us/img513/807/cwp.jpg

Co zawiera mysz Genius Gila?

Przede wszystkim została wyposażona w 12 przycisków rozmieszczonych w różnych miejscach, których zadaniem jest usprawnienie gry, dając tym samym przez każdy z nich przewagę nad przeciwnikiem w rozgrywce. Kolejnym atutem jest szeroka regulacja DPI, którą można ustawić w zakresie 200-8200 DPI, dzięki dedykowanemu przyciskowi zmiana dpi możliwa jest w trakcie prowadzenia rozgrywki. Dodatkowym atutem jest możliwość zmiany, dla każdej z osi. Mysz posiada wbudowane 32KB pamięci, które pozwalają na płynność działania oraz zapisania dużej ilości makr, które będą działać gdziekolwiek zostanie podpięta mysz. Dedykowane oprogramowanie Scorpion UI pozwala na zarządzanie wieloma ustawieniami urządzenia, a także stworzyć do 72 makr, które przekładają się na 6 profili dla graczy. Aby w pełni wykorzystać potencjał myszki wymagana jest instalacja tego oprogramowania. Dodatkowym bajerem w myszce jest możliwość zmiany koloru podświetlenia we wszystkich obszarach urządzenia (16 milionów kolorów). Genius jest przewodową myszką o długości kabla 1,8metra, zakończona złotą końcówką USB. Mysz posiada sensor laserowy Avago ADNS-9800 oraz możliwość dodatkowego wyważenia, dzięki dołączonym 6 odważnikom o masie 4.5 g każdy. W ten sposób posiadamy pełną kontrolę nad wagą myszki. Produkt posiada 24 miesięczną gwarancję w serwisie agito.pl.

Skrócona specyfikacja

T
estowany przez nas produkt posiada następującą specyfikację techniczną.

Rolka przewijania:
Ilość przycisków:
Czułość:
Rodzaj myszy:
Sensor laserowy:
Przeznaczenie:
Możliwość wyważenia:
Dołączone odważniki:
Komunikacja:
Interfejs:
Długość kabla:
Wbudowana pamięć:
tak
12
200-8200
laserowa
avago ADNS – 9800
do gier MMO/RTS
tak
6 odważniki x 4.5g = 27g
przewodowa
USB
1,8 m
tak – 32KB

W zestawie

 • Mysz komputerowa Genius GX Gila Gaming
 • Sterowniki na płycie CD
 • 6 sztuk odważników, każdy po 4.5 g
 • Pojemnik na odważniki
 • Ślizgacze
 • Instrukcja obsługi

Wymagania systemowe:

 • Windows 7/ XP / Vista
 • Dostępne wejście USB
 • Intel/AMD CPU 1 GHz i wyższe
 • Minimum 2 GB Pamięci RAM

Foty w wysokiej rozdzielczości zostały dostarczone przez: genius-polska.pl
Więcej na temat myszki na stronie producenta: http://www.genius-polska.pl/index.php?kategoria=detal&detal=1155

Rozpakowanie

Jest to nasze pierwsze rozpakowanie. Musimy zaopatrzyć się w lepszy sprzęt audio – video + oświetlenie. Mamy nadzieję, że nastąpi to szybko.

Nasze oceny
 • Wygląd
 • Cena
 • DPI
 • Możliwość dodatkowego wyważenia
 • Wbudowana pamięć
 • Długość kabla
Wynik ogólny

Powyżej umieściliśmy rozkład ocen jakie dajemy temu produktowi w skali od 1 do 10. Niżej znajdzie się wynik ogólny (średnia) ze wszystkich ocen.

Głosy użytkowników: 2.9 (5 Głosów)
Nowinka IT.pl

Serwis NowinkaIT.pl tworzony jest przez informatyków, którzy pasjonują się nowymi technologiami. W serwisie znajdą Państwo przede wszystkim recenzje, testy i rozpakowania różnego rodzaju sprzętu elektronicznego, oprogramowania itd.. Ponadto będziemy umieszczać tu artykuły odnośnie nowości ze świata elektroniki i informatyki. Każda firma może wysłać nam swój sprzęt. Więcej informacji na ten temat na stronie współpraca.

7 komentarzy dla Genius GX Gila Gaming 8200 DPI – mysz komputerowa dla graczy

 1. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa związana z przyciskami myszki. Ponieważ czytałem kilka opinii na temat tego, że w trakcie użytkowania można klikać na różne przyciski?

  Fajnie gdyby ktoś udzielił na to odpowiedź.

  • Nowinka IT.pl

   Jest to mit wielu osób, które wystawiają opinię na temat myszki po kilku kliknięciach. Jeżeli korzystamy z myszki pierwsze kilka minut to może zdarzyć się, że klikniesz się jakiś przycisk przypadkowo. Jednak po używaniu jej już 1 dzień, ręka się przyzwyczaja i z pewnością w nic nie klikniesz. Chyba, że ma to jeszcze jakieś powiązanie z wielkością dłoni, aczkolwiek w tym celu musiałbym chyba wynająć kilku testerów, aby to sprawdzić ;).

 2. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z lewym przyciskiem myszy ,gdyż działa on zupełnie inaczej niż przycisk prawy . Jest inny odgłos po przyciśnięciu go i działa trochę bardziej topornie, Nie wiem czy to jest wada mojej myszki czy tak po prostu ma być ??.
  Pozdrawiam, proszę o pomoc

  • Nowinka IT.pl

   Hmmm. Powiem, ze ja różnicy zbytnio nie widzę w działaniu tych przycisków. Lewy może ciut troszkę inny odgłos wydaje, ale aż tak znacznej różnicy to raczej nie ma. Oba przyciski podczas wciśnięcia u mnie działają tak samo. Żaden z nich nie stawia jakiegoś większego oporu. Działają identycznie.

 3. Mamy tą myszkę w naszym biurze 🙂 tak w biurze, służy nam do prac biurowych. Musimy przyznać, że sprawuje się świetnie. Jej atutem jest wiele możliwości przełączenie DPI w myszce. Bardzo fajnie się wszystko sprawuje. Mamy ją od ponad roku i jest OK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?